HAKKIMIZDA

Anasayfa > HAKKIMIZDA

1997 yılında kurulan Yıldızsan, Türkiye sanayi sektörüne, çeyrek asırlık tecrübesiyle Otomasyon ve Uzaktan Kumanda sistemleri alanında ürün ve çözümlerini sunmaktadır. Tüm geçmişi boyunca edindiği tecrübeleri günbegün artırarak, her geçen gün bilgisine uzmanlık katmış ve sektörde liderler koltuğunda yerini almıştır.

Bu süreçte edinmiş olduğu bilgi birikimi ve saha tecrübesini vinç uzaktan kumanda sektörüne taşıyarak vinç ve makine sektörünün ihtiyaçlarına teknolojik ve ekonomik çözümleri ile kısa sürede ön plana çıkmıştır.

Her yıl artan büyüme oranlarıyla Yıldızsan; sektöre, genç, üretken ve dinamik kadrosuyla hizmet vermekte, sahada ki sorunlara ve sorulara %100 doğru bilgiyle müdahale etmekte ve yanıt vermekte, sahada uygulanamaz denilen faaliyetleri geliştirdiği özel yazılımlarla çözüme ulaştırmaktadır.

Yıldızsan bu hızlı gelişimine, aşırı yük kontrol sistemlerinin (overload) satış ve teknik servis hizmetlerini de ekleyerek sektöründe iddialı ve vazgeçilmez bir çözüm ortağı konumuna gelmiştir.

Yıldızsan Elk. Otom. Mak. Müh. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulmuş olduğu tarihten itibaren, hizmet vermiş olduğu sektörün ihtiyaçlarını kaliteden taviz vermeden, teknolojik ve ekonomik olarak karşılamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. İthalat ve imalat çalışmalarını yaparken; sürdürülebilir kalite düzeyinde, her bakımdan güvenilirliğe, piyasanın ihtiyaçlarına, günün teknolojik olanaklarına ve kullanım kolaylığına uygun faaliyetlerden uzaklaşmamaya önem vermektedir.

Doğru Partner  seçimleriyle satış sonrası servis ihtiyacını minimum düzeyde tutmakta, tedarik edilen ürünler için ihtiyaç olabilecek yedek parça ve satış sonrası hizmetlere 24 saat içerisinde yanıt verebilmetkte, müşterilerin eğitim ihtiyaçlarını da bayileriyle birlikte süratli şekilde karşılamaktadır.

İmalat konusunda da çalışmalarını sürdürerek kendi tasarımları olan ''Mekanik Aşırı Yük Sınırlayıcı'' ve ''Işıklı Siren'' çeşitleri ile ürün gamını genişleten firmamız, piyasada ihtiyaç duyulan şarjlı vinç için ithalat çalışmalarıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Yıldızsan sürdürebilir büyümesiyle kurumsal gelişimini sürekli hale getirir, yenilikçi, pratik, kaliteli ve güvenli ürünler sunar.

İl'de

Ürün

Farklı Çözümle

Mutlu Müşteri


DOKÜMANLAR

Detaylar

VİZYON - MİSYON

Devamı
 • 1997

  KURULUŞ

  KURULUŞ

 • 1999

  KURUMSALLAŞMAYA HAZIRLIK

  KURUMSALLAŞMAYA HAZIRLIK

 • 2001

  ŞİRKET YAPISININ REVİZYONU

  ŞİRKET YAPISININ REVİZYONU

 • 2002

  YURTİÇİ TOPTAN SATIŞ

  YURTİÇİ TOPTAN SATIŞ

 • 2004

  ULUSLARARASI TİCARET GİRİŞİMLERİ

  ULUSLARARASI TİCARET GİRİŞİMLERİ

 • 2005

  İTHAL VİNÇ UZAKTAN KUMANDA

  İTHAL VİNÇ UZAKTAN KUMANDA

 • 2012

  JUUKO TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ

  JUUKO TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ

 • 2013

  YERLİ SERMAYE - YERLİ ÜRETİM

  YERLİ SERMAYE - YERLİ ÜRETİM

 • 2014

  YERLİ SİREN ÜRETİMİ

  YERLİ SİREN ÜRETİMİ

 • 2015

  İNDİKATÖR ve LOADCELL GELİŞTİRME

  İNDİKATÖR ve LOADCELL GELİŞTİRME

 • 2016

  YERLİ ÜRETİM YÜK SINIRLAYICI

  YERLİ ÜRETİM YÜK SINIRLAYICI