Kurumsal

Yıldızsan Otomasyon 21. Yılında

Yıldızsan Elk. Otom. Mak. Müh. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında endüstriyel elektrik ve otomasyon alanındaki faaliyetleriyle kişisel bir girişim olarak ticari hayatına başlamıştır.

Sürdürülebilir kalite ve gelişimi hedefleyen firmamız; genç, üretken ve dinamik kadrosuyla 2000 yılında şirketleşerek faaliyetlerine devam etmiştir. Bu süreçte edinmiş olduğu bilgi birikimi ve saha tecrübesini vinç uzaktan kumanda sektörüne taşıyarak vinç ve makine sektörü’nün ihtiyaçlarına teknolojik ve ekonomik çözümleri ile dünya çapında kalitesini kanıtlamış ve küresel pazarda önemli paya sahip JUUKO markasıyla kısa sürede ön plana çıkmıştır.

Bu hızlı gelişimine enerji taşıma sistemleri (açık tip bara) ve aşırı yük kontrol sistemlerinin (overload) satış ve teknik servis hizmetlerini de ekleyerek sektörün de iddialı ve vazgeçilmez bir çözüm ortağı konumuna gelmiştir. İmalat konusunda da çalışmalarını sürdürerek kendi tasarımlarımız olan mekanik aşırı yük sınırlayıcı ve ışıklı siren çeşitleri ile ürün gamını genişleten firmamız piyasada ihtiyaç duyulan şarjlı vinç için ithalat çalışmalarıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

YILDIZSAN E-Bülten

Yıldızsan e-bültene abone olarak kampanyalar ve haberler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.